NZOZ Analco - całodobowa placówka medyczna w Świdniku

 - NZOZ Analco - całodobowa placówka medyczna w Świdniku

Usługi medyczne

NZOZ „Analco” jako placówka medyczna zlokalizowana jest w Świdniku, przy alei Armii Krajowej 23 b. Dla pacjentów do niej zadeklarowanych realizuje nieodpłatne świadczenia zdrowotne, w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w Lublinie pod nr (03-00-00288-17-02) w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej :

Obecnie NZOZ Analno Pogotowie Ratunkowe posiada dwie podpisane umowy z NFZ na świadczenia z zakresu :

W swojej ofercie mamy szeroki zakres usług medycznych o najwyższej jakości.
Naszym celem jest skuteczna profilaktyka i leczenie oraz transport poprzez zapewnienie pacjentom profesjonalnej, kompleksowej, sprawnej i satysfakcjonującej opieki zdrowotnej, odpowiadającej wymaganiom i wiedzy medycznej.

Wykwalifikowany i doświadczony personel świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Poradnie podstawowej opieki zdrowotnej oprócz kadry lekarskiej to również pielęgniarki środowiskowo rodzinne, które świadczą usługi na terenie placówki oraz poza nią w miejscu zamieszkania Pacjenta. Do dyspozycji poradni lekarza pierwszego kontaktu placówka dysponuje gabinetem zabiegowym oraz pracownią EKG. W ramach POZ realizujemy podstawowe badania analityczne, biochemiczne, bakteriologiczne, hematologiczne, diagnostykę radiologiczną, badania EKG oraz USG. Wszystkie świadczenia diagnostyczne realizowane są przez nasze komórki organizacyjne lub firmy z nami współpracujące dlatego diagnoza odbywa się szybko i sprawnie.

W ramach działalności gabinetu lekarza rodzinnego pacjent uzyskuje dostęp do szerokiego zakresu opieki medycznej

Wspomniane wyżej usługi świadczymy nieodpłatnie w ramach ubezpieczenia NFZ, natomiast dla pacjentów nie posiadających ważnego ubezpieczenia – świadczenia także nie są płatne, poza lekami które Pacjent będzie nabywał w aptece – w takim wypadku odpłatność wynosi 100%