NZOZ Analco - całodobowa placówka medyczna w Świdniku

 - NZOZ Analco - całodobowa placówka medyczna w Świdniku

Zinstalowaliśmy klimatyzację

HAIER Klimatyzacja-Skuteczność potwierdzona certyfikatem w walce z koronawirusem

Zinstalowaliśmy klimatyzację

Haier zaświadcza, że zastosowana w klimatyzatorach technologia STERYLIZACJA UV-C może hamować rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,998%* co zostało właśnie oficjalnie potwierdzone certyfikacją globalnej organizacji badawczej – Texcell S.ABadania nad skutecznością nowej funkcji trwały w laboratorium badawczym w Paryżu, już od listopada 2020 r. Wszystko po to, by zapewnić użytkownikom klimatyzacji maksymalny poziom bezpieczeństwa w domu. Uzyskane wyniki potwierdziły, że technologia STERYLIZACJA UV-C zahamowała rozwój wirusa SARS-CoV-2 ze skutecznością do 99,998% w ciągu zaledwie 1 godziny.

Technologia STERYLIZACJA UV-C wykorzystuje promieniowanie UV-C (ultrafioletowe), które od 40 lat jest powszechnie stosowana w dezynfekcji w naszym codziennym życiu. Lampa LED UV-C, zamontowana na parowniku urządzenia, działa bezpośrednio na kwasy nukleinowe zawarte w wirusach, uszkadzając ich strukturę DNA i RNA. Powodując zahamowanie procesu podziału komórek, uniemożliwia dalsze namnażanie się wirusa i infekowanie. Wirusy przestają stanowić zagrożenie dla człowieka. Jednocześnie technologia STERYLIZACJA UV-C jest całkowicie bezpieczna dla osób przebywających w pomieszczeniu.

Ogólnoświatowa pandemia spowodowana koronawirusem (SARS-CoV-2) przyniosła wiele wyzwań dla naszego codziennego życia. Testy przeprowadzone przez Texcell, potwierdzające skuteczność STERYLIZACJI UV-C pokazują, że zastosowana technologia redukuje ryzyko zachorowania na COVID-19.

Treść oficjalnego komunikatu HAIER AC dostępny na stronie www.haier-ac.pl

Technologia STERYLIZACJA UV-C zastosowana w klimatyzatorach Haier pełni funkcję hamowania rozwoju wirusa (SARS-CoV-2) w oparciu o wyniki laboratoryjnego badania wydajności lampy UV-C (badanie: Non-GLP VIRAL CLEARANCE STUDY – FIO). Testy zostały przeprowadzone przez Texcell, globalną organizację zajmująca się przeprowadzaniem badań na zlecenie. Texcell zweryfikował i potwierdził skuteczność tej technologii na poziomie 99.998%, w przestrzeni o kubaturze 45 litrów, w czasie 1 godziny. Wydajność funkcji Sterylizacja UV-C zmienia się w zależności od wielkości pomieszczenia i może potrwać kilka godzin, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Klimatyzatory Haier z technologią Sterylizacja UV-C nie są urządzeniami medycznymi. Należy przestrzegać lokalnych zaleceń sanitarnych.